Nie ma chyba osoby która nie marzy o idealnej sylwetce. Niestety codzienny pośpiech, zabieganie i niezdrowy tryb życia często stają na przeszkodzie, czasem nawet mimo stosowania diety i ćwiczeń gdzieniegdzie pozostaje zbędny nadmiar tłuszczu. Jest on spowodowany odmienną budową tkanki tłuszczowej w tych miejscach i powoduje zaburzenie proporcji sylwetki. Z pomocą w uzyskaniu pożądanych kształtów przychodzi wtedy medycyna estetyczna.

W dobie XXI wieku możliwe jest skuteczne pozbycie się nadmiaru tkani tłuszczowej bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Medycyna estetyczna i innowacyjne zabiegi kosmetyczne pozwalają na redukcję miejscowych otłuszczeń u osób, które nie są otyłe, lecz pragną pozbyć się uciążliwych depozytów tłuszczowych, bez poddawania się inwazyjnym zabiegom. Typowymi miejscami ich występowania są: biodra, uda – strona wewnętrzna i zewnętrzna – tzw. bryczesy, plecy, kolana, brzuch, ramiona, kark, podbródek.

Metody walki z niechcianej tkanki są zupełnie bezbolesne, nieinwazyjne i przynoszą stosunkowo szybkie efekty – niekiedy widoczne już po pierwszym zabiegu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej pojawia się jednak stopniowo i narasta po każdym zabiegu Połączenie terapii w sposób uzupełniający się nawzajem pod względem działania, pozwala doskonale wyszczuplić i wymodelować sylwetkę w czasie kilku do kilkunastu tygodni.

Na ogół jest to utrata kilku centymetrów w obwodzie, w miejscu, w którym zastosowano preparat lub specjalistyczną aparaturę, dzięki którym dochodzi do trwałego zniszczenia komórek tłuszczowych, ich upłynnienia lub zredukowania. Satysfakcję klientów i skuteczność zabiegów zdecydowanie zwiększa jednoczesna stymulacja włókien kolagenowych, zwiększając ujędrnienie skóry , zapewniając dodatkowy efekt liftingu (remodeling) i unikając w ten sposób zwiotczeń skóry spowodowanych ubytkiem tkanki tłuszczowej, tak jak to bywa przy gwałtownych spadkach masy. Celem przyspieszenia tego procesu zabiegi często łączone są z drenażem limfatycznym, aby ułatwić transport zbędnych substancji, poprawić krążenie krwi i spowodować przyspieszenie metabolizmu komórkowego.

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Właściwe nawyki żywieniowe, regularne ćwiczenia i odpowiednia ilość przyjmowanej wody w ciągu dnia, pozwalają cieszyć się zachowaniem wymodelowanej sylwetki na stałe, a nic tak nie motywuje do zrzucenia paru zbędnych kilogramów, jak widoczne w niedługim czasie rezultaty uzyskane po zabiegu wyszczuplającym z dodatkowym efektem antycellulitowym.

Przeciwwskazania:

(w zależności od rodzaju zabiegu)

  • ciąża
  • padaczka przy zabiegach emitujących silne światło
  • stosowanie ziół i leków światłouczulających
  • metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
  • zaburzenia rytmu
  • rozrusznik serca
  • choroby nowotworowe
  • choroby nerek/wątroby
  • choroby autoimmunologiczne
POWRÓT
kosmetolog
Anna Drożdż
Dla spektakularnych rezultatów, stosujemy renomowany sprzęt medyczny

klinika estivance oddział warszawa

+48 22 898 34 51 ul. Bukowińska 22a
02-703 Warszawa - Mokotów
formularz kontaktu

KLINIKA ESTIVANCE ODDZIAŁ RADOM

+48 48 360 44 56 ul. Gagarina 1
26-600 Radom
formularz kontaktu
do góry